Mina olen siin. - Page 4 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Kloogaranna näitelaager
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eestis, Harjumaal, Kloogaranna laagrikompleksis toimuv heategevuslik näitelaager, kuhu tulevad kohale rikaste vanemate võsukesed üle maailma.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Mina olen siin.

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 3:35 am

"Oled sa siis hetkel halb inimene?" küsis Robert muiates. Seda ta küll ei uskunud. Tundus, et Kene oli täpselt tema teetass... kuigi võibolla veidi liiga keerulise nimega. "Kene..." muigas ta veel, et lihtsalt proovida, kas ära õpitud nime hääldamine ikka veel välja tuleb.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 7:14 pm

"Oleneb olukorrast. Ma ei ütleks, et ma halb inimene olen. Pigem võin ma vahel halvasti käituda," lausus Kene mõtlikult ja kergitas siis kulme, kuuldes enda nime. "Jah?"
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 9:21 pm

Robert muigas. "Eiei, ma ainult katsetasin, kas su nime ütlemine tuleb veel välja," naeris ta ning noogutas siis mõtlikult. "Noh, eks meil kõigil ole halvemaid hetki. Kui ma väga palju asju endasse kogun ja need siis välja purskan, siis ma loodan, et sa väga ei pahanda, et ma sulle näiteks... värdjas ütlen," sõnas ta muigega.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 9:27 pm

"Või nii.. No päris hästi kõlas," naeris Kene. "No sellisel juhul ma loodan, et sina ei pahanda, kui ma sulle selle peale näiteks.. paremsirge virutan," sõnas tüdruk rahulikult.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeEsm Mai 10, 2010 1:35 am

Robert hakkas naerma. "Ei pahanda, loomulikult. Ei, tegelikult ma hoiaksin end tagasi kasvõi seepärast, et sa oma ilusat heledat käekest ei peaks verega määrima," muigas ta.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeEsm Mai 10, 2010 1:41 am

"Kas ma mainisin juba, et mul on vend?" naeris Kene. "Ma olen oma kätt juba piisavalt veriseks tagunud."
Tagasi üles Go down
Anna Lasn-Sulonen

Anna Lasn-Sulonen


Postituste arv : 13
Join date : 06/05/2010
Asukoht : Pärnu =)

Tegelase leht
Hüüdnimi: Ann, Anna.
Vanus: 19
Päritolu maa: Eesti, Soome.

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeEsm Mai 10, 2010 3:28 pm

Anna sammus oma asjadega esimese maja. Tema asjade alla kuulus suur helesinine spordikott, musta ja punase triibuline kitarrikott, must, justkui verepiiskadega viiulikohver ning musta värvi nahkne käekott.
Neidis oli kergelt ärevil. Tal polnud aimugi, kellega ta ühes majas on ning, millised nood inimesed ka on.
Ta avas maja ukse ning astus sisse, vaadates naeratades majakaaslastele otsa. "Tere!" ütles ta neile ning läks siis ühe vaba voodini, pannes spordikoti, käekoti ja viiulikohvri sellele ning toetades kitarrikoti vastu voodit.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeTeis Mai 11, 2010 9:36 pm

Robert noogutas. "Tunnen su vennale kaasa," muigas ta ning pööras pilgu Kenelt siis sisenenud neiule. "Tervist," sõnas ta sõbralikult naeratades.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeTeis Mai 11, 2010 11:38 pm

"Eks te mehed hoiate jah ühele poolele. Minu käele ei tunne keegi kaasa," lausus Kene teeseldud solvumisega, viies samuti pilgu sisenejale. "Hei, ma olen Kene!"
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 1:42 am

Robert kasutas juhust, et Kene pilgu sisenejale suunas, ning liikus kiirelt tüdruku voodisse, samal ajal talle ka kätt ümber pannes. Hingates puutus noormehe hingeõhk vastu neidise kaela. "Ja mina olen Robert," tutvustas ta ka end neiule. Seejärel jäi ta ootama, mida Kene ette võtab.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 2:03 am

"Sa kohe ei raiska aega, ega?" muigas Kene, kuid ei hakanud eemale tõmbuma. Olgugi, et noormehe hingamine tal judinad mööda selga alla saatis.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 2:09 am

"Mkm," muigas Robert ning sättis oma parema käe veidi paremini ümber neiu. Seejärel vaatas ta blondi tütarlast ning mõtles, et kas too ka end tutvustada kavatseb.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 2:15 am

"No mina ütleks, et minuga millegi aretamine on juba iseenesest ajaraiskamine," nentis Kene ja kinnitas pilgu samuti uuele tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 2:18 am

"Mul on aega, mida raisata," naeris Robert, kuid raputas siis õrnalt pead. Ta ei uskunud, et see aja raiskamine oleks.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 2:24 am

"Ja siis avastad end 80aastase vanakõbina," muigas Kene. "Endiselt minu sabas jooksmas. Ja mina kiigun rahus oma toolikesega ja koon sokki ja olen õnnelik vanatüdruk."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 2:28 am

Robbie turtsatas. "Ah, ära aja," muigas ta. "Sa alahindad mind. Ma arvan, et ma saan su enne enda 80 eluaastat ikka kätte," naeris ta seejärel.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 2:35 am

"Ma sinu asemel poleks selles nii kindel," lausus Kene õlgu kehitades. "Paljud on üritanud ja sama paljud ka läbi kukkunud."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 3:08 am

"Mina pole üks paljudest, mina olen Robert," muigas poiss.
Tagasi üles Go down
Anna Lasn-Sulonen

Anna Lasn-Sulonen


Postituste arv : 13
Join date : 06/05/2010
Asukoht : Pärnu =)

Tegelase leht
Hüüdnimi: Ann, Anna.
Vanus: 19
Päritolu maa: Eesti, Soome.

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 4:32 am

"Meeldiv. Mina olen Anna," sõnas neidis ning jäi kuulama kahe toakaaslase dialoogi, mis pani tedamuigama. Anna avas aga oma spordikoti ja ka ühe kummuti sahtlitest, hakates riideid sinna korralikult laduma.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 8:39 pm

"Üks Roberti-nimeline kutt üritas ka kord mind sebida.. Suve lõpuks oli ta gei," muigas Kene. "Ega sinul ka enam palju puudu pole.."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 9:26 pm

Robert hakkas naerma. "Ära aja jama," sõnas ta Kenele ning naeratas siis Annale. "Kust sa pärit oled?"küsis ta.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 10:08 pm

Kene vaid muigas ja viis pilgu Anna'le. Neid lükkas jalanõud jalast ja sättis end mugavamalt Robert'i kõrvale. Tõttöelda oli ta üpris väsinud ja noormehe kaisus oli päris mugav.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 1:30 am

Robbie asetas ka teise käe ümber Kene, sellega neiu rohkem enda vastu tõmmates. Nüüd hoidis ta teda tugevalt ning kaitsvalt, kuid siiski mitte liiga ahistavalt. Seejärel jäi ta Annale otsa vaatama.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 2:09 am

"Sa oled soe," sõnas Kene vaikselt ja toetas pea noormehe õlale, sulgedes silmad. Naine püüdis end siiski ärkvel hoida, sellises olukorras uinumine oleks vist liialt veidrana mõjunud.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 2:23 am

Robert naeratas. Ta ei osanud midagi öelda. Kenet hoida oli hea.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mina olen siin. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mina olen siin.
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kloogaranna näitelaager :: Hooned :: Maja 1-
Hüppa: