Mina olen siin. - Page 5 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Kloogaranna näitelaager
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eestis, Harjumaal, Kloogaranna laagrikompleksis toimuv heategevuslik näitelaager, kuhu tulevad kohale rikaste vanemate võsukesed üle maailma.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Mina olen siin.

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorTeade
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 2:30 am

Kene avas pisut võpatades silmad ja vaatas hetke toas ringi, mõistes, et ta siiski polnud magama jäänud. "Ma peaksin.. midagi tegema," sõnas neid pisut eemale tõmbudes, mõeldes endamisi, mida ta siis õigupoolest tegema peaks.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 2:36 am

Robert vaatas neidist imestusega, kuid võttis siis oma käed tema ümbert ära. "Mida sa tegema pead?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 2:38 am

"Kohvi," muigas Kene. "Ma olen liiga unine. Ja mul on osad asjad veel lahti pakkimata."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 2:41 am

Robert asetas käed omale sülle, olles veidi pettunud. Noormees ohkas vaikselt kuid naeratas siis. "Olgu, tee endale kohvi... Ja pärast paki asju ja..." sõnas ta ning tõusis Kene voodilt, et tagasi enda omale istuda.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 2:45 am

"Robert, sul ei ole mõtet üritada," lausus Kene samuti ohates. "Ma juba ütlesin, et ma ei usu armastusse ega millessegi, mis sellesse puutub."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 2:49 am

Robert ohkas ning naeratas. "Eiei, ma mõtlen hoopis et... kui kohvi teed, tee mulle ka."
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 2:52 am

Kene vaatas noormeest veidi, kuid ei hakanud rohkem midagi ütlema. "Ma usun, et siin kuskil kokata väga ei saa nii et ma vist lähen sööklasse," sõnas neid lõpuks, tõustes samuti püsti.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 2:56 am

Robert noogutas. "Kui tahad, võin sinuga kaasa tulla... Aga sa ei pea tegelikult üldse mulle kohvi tegema, orjake," muigas ta seejärel.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 3:00 am

"Kui tahad, siis eks tule," lausus Kene pealtnäha ükskõikselt õlgu kehitades. "Ei ole ma sul mingi ori. Isegi mitte hellitavas käändes."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 3:03 am

Robert ohkas. "Kene, ära solvu nüüd siis," sõnas ta ja ajas end voodilt püsti. "Ma ei mõelnud halvaga ju!"
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 3:04 am

"Ma ei solvunudki. Ja ära sina ka solvu, et ma su võlude küüsi ei lange," turtsatas Kene.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 3:06 am

Robert hakkas naerma. "Vabandust, Printsess," sõnas ta ning haaras neiu käest, et temaga koos sööklasse minna. "Anna, me oleme varsti tagasi!" lausus ta uuele toakaaslasele ning tiris Kene õrnalt enda järel uksest välja.
Tagasi üles Go down
Anna Lasn-Sulonen

Anna Lasn-Sulonen


Postituste arv : 13
Join date : 06/05/2010
Asukoht : Pärnu =)

Tegelase leht
Hüüdnimi: Ann, Anna.
Vanus: 19
Päritolu maa: Eesti, Soome.

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 3:47 am

"Eestist ja Soomest," oli Anna vastanud, jätkates asjade lahti pakkimist, ise kene ja Robert'i jutuajamist tähele panemata, kuna oli mõtteis. Kui Robert teatas aga, et nad lahkuvad siis ta vaid noogutas ning pani ka viimased asjad kummutisse ära. Neidis lükkas koti voodi alla ning, kuna ta oli nüüd ka üksi siis otsustas ta, et võib sama hästi ka viiulit veidi harjutada. Nii võttiski ta pisikeset kohvrist süsimusta viiuli, mille ta õlale asetas ning ka poogna võttis, lastes paar korda sellega üle keelte. Pikemalt mõtlemata hakkas Anna vaikides mängima mingit hoogsat ja üsna rõõmsat viisi.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeNelj Mai 13, 2010 9:14 pm

"Kui mina olen printsess, siis sina oled konn. Ja ära mitte loodagi, et ma su suudluse läbi kauniks printsiks muudan," naeris Kene ja viipas toakaaslasele, tehes paar kiiremat sammu, et Robert'ile järele jõuda.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeLaup Mai 15, 2010 6:32 pm

Kuuldes Kene sõnu, jäi Robert keset laagriõuet seisma ja vaatas teda imestunult. "Kuule, nali või mitte, ära kutsu kunagi kedagi konnaks, isegi mitte kõige enesekindlamaid tüüpe," sõnas ta..
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeLaup Mai 15, 2010 10:52 pm

Kene kõndis esimese hooga edasi, kuid peatus siis samuti sammukese Robert'ist eespool, jäädes noormeest lõbusal ilmel silmitsema. Neid astus sammu Roberti poole ja vajutas õrna suudluse ta huultele, tõmbudes endise naeratusega eemale. "Nüüd oled sa prints," muigas Kene. "Lähme nüüd enne kui ma magama jään."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimePüh Mai 16, 2010 2:42 am

Robert muigas. "Sa tõesti arvad, et sellest piisab?" küsis ta. "Ma olen nüüd haavatud," nuuksus noormees seejärel ning tegi trastilise ilme,justkui ta olekski haavatud.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimePüh Mai 16, 2010 2:45 am

"No okei. Ma siis toon sulle ka kohvi," muigas Kene enda kätt vabastades ja hakkas edasi sammuma.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimePüh Mai 16, 2010 3:25 am

Robert haaras kiirelt Kene käest ning sõnas - "Kahe suhkru ja koorega." Seejärel muigas ta ning lasi neiu käe lahti. Ta oli üsna kindel, et seda lauset poleks neiu oodanud. Seejärel istus Robbie kivile, mis läheduses oli, ning sirutas jalad välja, nagu konn päikese käes.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimePüh Mai 16, 2010 3:33 am

Kene seisatas noormehe ees ja ristas trotslikult käed, jälgides Robertit kaalutlevalt. "Sa jood oma kohvi samamoodi nagu mina," sõnas tüdruk lõpuks ja muigas kergelt.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimePüh Mai 16, 2010 3:36 am

"Me oleme ilmselt rohkemgi sarnased," muigas Robbie ning tõusis kivilt. Ta seisis otse Kene ees ning neid lahutasid vaid mõned sentimeetrid. "Aga... tood siis kohvi?" muigas ta kavalalt.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimePüh Mai 16, 2010 3:40 am

"See oli vaid kokkusattumus. Ära looda siin midagi," lausus Kene ja kergitas üht kulmu. Ta ei kavatsenudki taganeda vaid jäi sama kindlalt oma kohale seisma. "Ei."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimePüh Mai 16, 2010 6:13 pm

Robert muigas uuesti. "Miks mitte?" küsis ta neidise eituse peale.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitimeEsm Mai 17, 2010 2:46 am

"Ma pole su teenija," muigas Kene käsi puusa pannes. "Pealegi tahtsid sina minuga kaasa tulla."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mina olen siin. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mina olen siin.
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kloogaranna näitelaager :: Hooned :: Maja 1-
Hüppa: