Mina olen siin. - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Kloogaranna näitelaager
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eestis, Harjumaal, Kloogaranna laagrikompleksis toimuv heategevuslik näitelaager, kuhu tulevad kohale rikaste vanemate võsukesed üle maailma.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Mina olen siin.

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 3:14 am

"Ahnepäits oled!" muigas Robert ning kirjutas kiirelt ka sõpradele, millest vahepeal jutt oli olnud. Poisid innustasid teda takka neidu sebima, kuid Robert vaid naeris selle üle.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 9:34 pm

"Õige pisut," sõnas Kene naerdes ja ohkas kergelt, trükkides samuti sõpradele nii mõndagi vastu. Õnneks hakkas enamusel neist tund või loeng ning tüdruk jäeti rahule.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 12:07 am

"Ma arvan, et see tuleb sulle pigem kasuks, kui kahjuks," muigas noormees seejärel ning jättis sõpradega hüvasti. Ta sulges läpaka kaane ja pistis selle tagasi kotti. Seejärel sättis Robbie end mugavamalt istuma nii, et tal Kenele hea vaade oleks.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 12:12 am

"Kasuks üldiselt või kasuks sinuga suhtlemises?" küsis Kene muiates ja tõstis viivuks pilgu, jälgides Robbiet. Lõpuks langetas naine siiski silmad ja avas enda postkasti, lastes pilgu üle uute kirjade. Spämspämspämspäm.. Oo, kiri! Siiralt naeratades avas ta kirja ja heitis sellele kiire pilgu peale.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 12:15 am

"Kasuks üldiselt," muigas Robert peale mõningast mõtlemist ning kallutas pead ühele küljele, justkui ta näeks Kenet nii paremini. "Mida head sul seal arvutis on?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 12:18 am

Kene naeris kergelt ja tõstis taas pilgu. "Ah tead.. Üks kuum kutt saadab kirju koguaeg," sõnas ta rahulikult.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 12:38 am

Robert ehmus hetkeks, kuid raputas siis naerdes pead. "Sa üritad mind lihtsalt kadedaks ajada," muigas ta. Isegi, kui mõni kutt saadaks Kenele kirju, ei saaks tema, tühine Robertike küll midagi teha.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 12:41 am

"Oleneb.. Kas see õnnestub?" küsis Kene muiates ja raputas siis õrnalt pead. "Tegelikult on see täitsa tõsi. Kahju ainult, et meil selle kuuma kutiga sama veri on.."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 12:50 am

"Ei õnnestu," mängis Robert uhket, ise samal ajal naerdes. Kade ta tõesti polnud, aga veidi pettunud küll. Kuuldes neiu viimast lauset, hakkas poiss veel valjemini naerma. Ta naer oli muhe, mühisev ning muusika kõrvadele. "Oh sind naljahammast," muigas ta. Oli ju tüdruk ta ninapidi vedanud. "Su vend siis?" küsis ta. "Mis nimi, kui vana?" kergitas noormees kavalalt kulmu.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 12:56 am

Robbie ajas Kene samuti naerma ning tüdruk otsustas arvuti kõrvale jätta, tõstes selle tagasi kapile. "Vend jap," muigas Kene ja kergitas pisut kahtlevalt kulme. "Martti, 21," vastas tüdruk ja muigas siis lõbustatult. "On sul homoseksuaalseid kalduvusi?"
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 1:06 am

Robbie muigas ning raputas pead. "Ei, tahtsin lihtsalt sind proovile panna. Sa oled suhteliselt naiivne vist," muigas ta ning heitis pilgu korra lakke. "Aga võid vennale kirjutada, et su kena toanaaber Robert kaitseb sind kõige kurja eest."
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 1:12 am

"Ise oled naiivne," turtsatas Kene. "Aga kui mina ise olengi kogu kurjuse kehastus? Sa ei saa ju mind mu enese eest kaitsta," filosofeeris neidis.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 1:19 am

Robert pööras pilgu laelt tagasi Kenele ning naeris. "Saan ikka. Seon su käed tooli külge kinni ning toon sulle kord päevas vett ja leiba. Küll ma su ära taltsutan," muigas Robbie.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 1:22 am

"Kõlab ahvatlevalt," muigas Kene. "Kahjuks või õnneks olen ma päris ohutu väike tüdruk," nentis naine ohates ja tõusis voodilt, tirides kohvri taas lähemale, et asjad lõpuks ka korralikult lahti pakkida.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 1:34 am

"Seda parem mulle - ma ei peagi jõudu rakendama, et sind taltsaks teha. Piisab iseendaks olemisest," muigas Robert ning jälgis Kenet, kui too asju lahti pakkis.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 1:36 am

"See ei tähenda, et mind lihtne taltsutada oleks," muigas Kene. "Ükski kutt pole hakkama saanud ja ma kahtlen, et sina esimeseks osutud," sõnas naine ning paigutas riided kappi ära.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 1:53 am

"Sa alahindad mind," naeratas Robert laialt, jälgides neiu tegevust. "Kui sellega valmis saad, võid ka mu riided lahti pakkida," lisas ta muigega.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 1:57 am

"Ma olen lihtsalt realistlik," nentis Kene ja viis hetkeks pilgu Robert'ile. "See läheb sinu mõistes taltsutamise alla?"
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 2:10 am

Robert raputas pead ning sättis end mugavamalt,justkui kuninglikult istuma. "Ei, sellejaoks naised ju ongi," muigas ta. Tegelikult ta nii ei arvanud, aga ta tahtis näga, kui feministlik naisterahvas Kene on.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 2:14 am

"Naisteenijad võibolla jah," sõnas Kene õlgu kehitades ja paigutas ka viimased riideesemed ära, lükates tühja kohvri voodi alla. "Mina olen pisut kõrgem klass."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 2:20 am

"Tõesti?" muigas Robert. "Millega sina siis tegeled?"
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 2:23 am

"Selle kuldlusika limpsimisega, mis mul sündides suus oli," muigas Kene. "No tegelikkuses küll enamjaolt muusikaga."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 9:41 pm

Robert muigas. "Sina ka?" küsis ta imestunult, kui tüdruk muusikat mainis.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 9:45 pm

"Mina ja ülejäänud pool maakera, jah," naeris Kene. "Mul pole mingeid erilisi oskusi nagu näiteks tule neelamine või metalli väänamine mõttejõul."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 10:25 pm

Robert muigas. Ta otsustas jätta mainimata, et ta ise on samuti laulja. Suurbritannias oli ta isegi ühe plaadi väljastanud, kuid mujale maailma see ilmselt jõudnud polnud. UK edetabelites jäi ta siiski päris heale kohale ning tänavatel käia Robbiel oli võimatu, ilma et mõni pisike tüdruk ta autogrammi poleks küsinud. "Millega täpsemalt siis tegeled? Kas nagu.. laulad või peksad trumme või midagi?" küsis ta huvitatult.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mina olen siin. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mina olen siin.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kloogaranna näitelaager :: Hooned :: Maja 1-
Hüppa: