Mina olen siin. - Page 3 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Kloogaranna näitelaager
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eestis, Harjumaal, Kloogaranna laagrikompleksis toimuv heategevuslik näitelaager, kuhu tulevad kohale rikaste vanemate võsukesed üle maailma.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Mina olen siin.

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 11:07 pm

"Mõlemat, pluss basskitarr," muigas Kene. "Tavalise kitarri peal saan mõne viisijupikese ka mängitud, aga bass on siiski see, mida ma õppinud olen."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeTeis Mai 04, 2010 11:23 pm

Robert naeratas ning noogutas. "Laula mulle midagi," sõnas ta. Oma kitarri lasi Robbie hiljem laagrisse saata. Ilmselt jõuab see homme, mõtiskles noormees ning tuli siis mõtetest tagasi pärismaailma.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 05, 2010 1:30 am

"Midagi on ülimalt lai mõiste," muigas Kene taas voodile istudes. "On soovilugusid?"
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 05, 2010 11:55 pm

"Mmm, midagi eesti keelset näiteks?" lausus Robert muiates.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 1:00 am

"Ehk siis midagi, millest sa absoluutselt aru ei saa?" küsis Kene naerdes. "No väga hea.. Saangi veits sõnadega puusse panna," lausus tüdruk muiates ja vajus hetkeks mõttesse. Mõne aja pärast meenus talle hea lugu ning Kene alustas Ruja - Rahu laulmisega.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 1:08 am

"Ma ikka mõtlen ka su peale," lausus Robbie naerdes Kene viimase märkuse, sõnade sassiajamisega seoses, peale. Seejärel jäi ta Kene laulmist kuulama. Neidis laulis tõepoolest väga hästi.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 1:12 am

Viimase salmi laulis tüdruk pisut jõulisemalt, just nii nagu talle alati meeldinud oli, ning alles viimast rida lauldes muutus Kene hääl taas mahedaks. Endamisi naeratades lõpetas ta laulu ja silmitses Robert'it, justkui oodates mehe reaktsiooni. "On sul aimu ka, millest see laul rääkis?"
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 1:16 am

Robert raputas naerdes pead. "Ei ole. Aga sellel lool on kindlasti väga ilus sõnum... see on... rahulik lugu," seletas noormees tundeid, mida neiu laul temas tekitas. Järgmisel hetkel koputas keegi uksele ning Robert läks vaatama. Keegi oli ta kitarri lennujaamast ära toonud. Robbie oli õnnelik ning istus tagasi voodile, samal ajal kitarri kotist välja tirides. "Tahad vares laulab sulle?" küsis ta muiates.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 1:19 am

"See räägib Eestist. Tead küll.. See riik, kus sa praegu oled," muigas Kene ja viis pilgu uksele. Naine jälgis Robert'i tegevust ja naeris õrnalt. "No eks sa kraaksu siis."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 1:31 am

Robert häälestas kiirelt kitarri ning mõtles hetke. "Arva ära, mis laul on," muigas ta ning mängis eelmängu. Seejärel sulges ta silmad ning hakkas laulma ja kitarri mängima. "I can´t belive what you said to me, last night we were alone, You threw your hands up, Baby, you gave up, you gave up," laulis ta esimese salmi puhtalt, kõlava ning maheda häälega. Seda häält olekski võinud kuulama jääda. "I can´t belive, how you looked at me, With your James Dean glossy eyes, In your tight jeans with your long hair, And you sigarette stained lies," jätkas ta, ikka veel sama hästi lauldes. "Could we fix you if you broke? And is your punch line just a joke?I´ll never talk again, Oh boy, you´ve left me speechless, You´ve left me speechless, so speechless and i´ll never love again, Oh boy, you´ve left me speechless, You´ve left me speechless, so speechless," lõpetas noormees laulu ning avas silmad. Nii tema laulmine kui kitarrimäng olid suurepärased olnud.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 1:42 am

Kene toetas küünarnuki põlvele ja lõua käele, jäädes lummatult kuulama. Noormehe hääl oli väga kaunis ning kerge muie ilmus naise huulile, kui ta laulu ära tundis. Laulu lõppedes jälgis ta Robertit hetke ja ohkas siis kergelt. "Sul on ilus hääl," lausus Kene mõtlikult, nuputades välja inglisekeelseid sõnu, millega mehe laulu iseloomustada. Kui sellised sõnad üldse eksisteerisid. "Ja ma pean mainima, et Lady GaGa on huvitav valik."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 1:45 am

Robert muigas ning pani kitarri käest. "See on hea laul... selline, rahulik," seletas ta. Loomulikult ei mänginud ta Lady Gaga originaali vaid tegi sellest enda akustilise versiooni. "Ja häält on mulle antud jah," muigas ta veelkord.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 1:53 am

"Kuigi ma siiski kahtlen su orientatsioonis," muigas Kene. "Ma kuulsin küll, kuidas sa mingist kutist laulsid," naeris neid, pidades silmas laulust läbi kajanud fraasi 'oh, boy'.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 2:11 am

Robert hakkas naerma. "Tähenärija," sõnas ta ning kergitas siis kavalalt kulmu. "Ma olen siiski su vennast veel huvitatud," lisas ta nilbe naeratusega ning muigas siis.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 2:14 am

"Oijumal.. Tal on tüdruk olemas, ära unistagi," naeris Kene silmi pööritades.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 2:34 am

"No siis läks hästi, et ma tegelikult üldsegi poistest huvitatud pole," naeris Robert. "Mulle meeldivad kenad Eesti tüdrukud," pilgutas ta neiule silma.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 2:44 am

"No sellisel juhul oled sa õiges kohas," lausus Kene silmapilgutust sujuvalt eirates. "Siin leidub neid Eesti tüdrukuid päris palju."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 3:05 am

Robert naeratas ning ohkas seejärel. "Joppas mul, et mind just siia saadeti," muigas ta.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 3:07 am

"Saadeti? Ei tulnudki vabatahtlikult Eesti neiude keskele?" uuris Kene muiates.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 12:35 am

Robert muigas. "Ei, ma olen üks neist pahadest lastest, kes siia saadeti, kuna vanemad nendega hakkama ei saanud," irnus ta. "Tegelikult üsna kurb. Ma olen ainuke laps peres ja mu vanemad ei suuda mind taltsudada... Kui hale," turtsatas Robbie.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 12:54 am

"Ma tulin suhteliselt vabatahtlikult. Mu vanemad ei suuda iseend taltsutada," muigas Kene. "Ega elu vanema vennaga pole ka teab mis lust ja lillepidu. Ta on paras idioot."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 1:04 am

Robert naeris Kene jutu üle ning noogutas. "Ma usun ka, et vanemat venda omada oleks päris raske. Vähemalt ma teeks küll oma noorema õe elu põrguks. Õigemini oleksin ülihoolitsev," naeris Robbie.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 1:05 am

"Ta on niisama loll," turtsatas Kene. "Nooremana oli tal mingi aeg see ülihoolitsushoog ka, aga enamus ajast me eriti ei suhtle. Eks meil ole vanemad parajaks eeskujuks ka."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 1:09 am

Robert naeris. "Sounds like a lots of fun," muigas ta.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 1:12 am

"Mitte eriti," muigas Kene. "Samas kui mu vanemad oleks minu kasvatamisega ka vaeva näinud, oleks ma hoopis teistsugune inimene ja kurat seda teab, kas ma just parem oleks."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mina olen siin. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mina olen siin.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kloogaranna näitelaager :: Hooned :: Maja 1-
Hüppa: