Kloogaranna näitelaager
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eestis, Harjumaal, Kloogaranna laagrikompleksis toimuv heategevuslik näitelaager, kuhu tulevad kohale rikaste vanemate võsukesed üle maailma.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Mina olen siin.

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 1:00 am

Kene sammus juhataja kabinetist otse enda uude koju. Ust avades kirtsutas tüdruk nina - nii kitsastes tingimustes elama ta küll harjunud polnud. Raskelt ohates vedas ta asjad ühe aknaaluse voodi juurde.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 1:04 am

Robert kõndis kiirelt majani. Ta astus avatud uksest sisse ning naeratas omaette, kui nägi tüdrukut juba voodil. "Hei," sõnas ta ning vaatas seejärel ka majas ringi. See oli midagi väga teistsugust võrreldes tema uhke Londoni majaga. Poiss kortsutas kulmu, kuid viis siis pilgu naeratades neiule. Robbie parkis end kenasti neidise kõrvalvoodile.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 1:06 am

"Hei sullegi," vastas Kene tervitusele pisut tõrksalt. Ta oli endiselt pisut pahur oma uute elamistingimuste tõttu. Kodus oli tal terve ülemine korrus, siin olid asjad lausa drastiliselt halvemuse poole pööratud. Neidis ohkas taas ja võttis kotist enda sülearvuti välja, pannes selle kapile käivituma.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 1:11 am

Robert viskas oma riidekotid voodi alla ning heitis ise siis voodile pikali. Noormees suunas oma pilgu lakke, kuid üsna kiirelt liikus see laelt neiule. "Tõrksa taltsutus?" küsis ta muiates, lootes, et neiu teab, millest Rob räägib.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 1:16 am

"Ma ei usu armastusse nii et see teos pole väga minu teema," sõnas naine, pilk arvutiekraanil, mis järjest aknakestega täitus. Kõik ta sõbrad tahtsid detailset ülevaadet tema uutest elamistingimustest. Pahuralt kulmu kortsutades lõi ta läpaka kaane kinni ja istus voodile.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 1:19 am

Robert puhkes naerma. Tundus naljakas, et mõni neiu ei usu armastusse. "Aga kas sa sellesse usud, et minu nimi on Robert ja mul on väga hea meel sinuga kohtuda?" küsis ta, muie näol. Vargsi piilus ta läpaka poole, mille neiu kinni oli löönud, kuid tõstis siis pilgu uuesti tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 1:23 am

"Enda nime kohta sa ikka valetama ei hakkaks vast," sõnas Kene õlgu kehitades ja viis pilgu noormehele. "Kene," tutvustas ta endki, oodates huviga, kuidas britt ta nime hääldama hakkab.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 1:26 am

Robert noogutas ning naeratas, näidates sedasi, kui meeldiv tal neiuga kohtuda oli. "Kene?" küsis ta imeliku aktsendiga ning puhkes siis naerma. Mitmeid kordi proovis ta veel seda nime hääldada täpselt nii, nagu neiu seda enne oli teinud, kuid ta ei saanud hakkama. "Ma vist ei saa selle nime hääldamisega hakkama," muigas ta ning manas näole mossitava ilme. Tõepoolest - igakord, kui Robbie selle nime ütles, tundus see ilusa nime rämeda vägistamisena.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 1:27 am

"Sa teed asja enda jaoks liiga keeruliseks," muigas naine. "Kene. Nii nagu kõlab. Mingit Kheinet ega muud taolist pole tarvis. KeneKeneKeneKeneKene," seletas neid.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 1:33 am

Robert ohkas sügavalt ning hakkas siis naerma. "Khene?" sõnas ta ning raputas pead. Peale mõnekümnesekundilist keskendumist ütles ta lõpuks - "Kene." Seejärel tekkis poisi suule suur naeratus. "See oli päris ligilähedane, eksole?" oli ta lootusrikas.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 1:35 am

Kene turtsatas naerma ning ootas siis kannatlikult kuni mees lõpuks ta nime hääldamisega hakkama sai. Naine teeskles sügavat mõtlemist ja kehitas lõpuks õlgu. "Kõlbas kah," sõnas ta muiates.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 2:00 am

Robert naeris ning ohkas. "Lõpuks ometi sain hakkama," sõnas ta naeratades. "Mu nimi pole ilmselt raske hääldada sul kui... em. Kust sa üldse pärit oled?" küsis noormees.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 2:02 am

"Siit pisut maad edasi," sõnas Kene. "Puhastverd eestlane olen," lisas tüdruk igaks juhuks selgituseks ja lükkas madalad kingad jalast, sättides end mugavalt voodile poolistukile.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 2:06 am

Robert muigas. Oleksin pidanud aimama - Eestist pidid ju kõige ilusamad tüdrukud olema, mõtles ta. "No sellisel juhul - minu nimi pole vist väga raske sulle, kui eestlasele, hääldada," sõnas noormees.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 2:18 am

"Ei, Robert, ei ole," kinnitas Kene rahulikult ja võttis kapilt uuesti enda läpaka, tõstes selle väljasirutatud jalgadele.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 2:21 am

Robert tõusis voodile istukile ning koukis voodi alt oma läpakakoti. Ta asetas läppari enda jalgadele ning käivitas selle siis. "Siin ikka Internet on, eks?" küsis ta neiult.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 2:27 am

"Minul on vähemalt," lausus Kene pilku tõstes ja ohkas, kui talle jälle miljoni küsimusega peale sajati. Ühele sõbrannale ta kirjeldas enda uusi elutingimusi ja reaktsioon polnud kuigi positiivne. Sujuvalt viis tüdruk msnis teema enda uuele toakaaslasele.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 2:30 am

Robert naeratas neiule ning logis end MSNi. Ka temaga hakkasid kohe rääkima ta sõbrad. Elamistingimustest oli nii poisil endal kui ka tema sõpradel savi. Oluline oli hoopis see, kas laagris kenasi naisi on. Robbie muigas, heitis pilgu kõrvalvoodis istuvale Kene'le ning kirjutas siis kiirelt sõpradele vastu, et eestlastest kenamaid naisi pole.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 2:33 am

Kene kirjeldas enda sõbrannale üksikasjalikult Robertit, pilk vahepeal mehe poole vilksatamas. Kerge muie mängles naise huulil, kui sõbranna tungivalt tal meest ära võrgutada käskis. Eks näeb, trükkis Kene kiirelt vastu.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 2:40 am

Poisi sõbrad läksid ähmi täis ning sekundi pärast oli poisi viie akna asemel lahti üks suur, mis käskis koheselt neiust pilti teha või teda üksikasjalikult kirjeldada. Nimelt oli üks sõpradest kõik ühte conversationisse kutsunud ning nüüd pommitati Robertit küsimustega. Robbie puhkes naerma ning klõpsas kiirelt kõik teised aknad kinni, jättes alles vaid oma sõprade oma. Ta vaatas Kenet ning püüdis siis kogemata neiu pilgu, kui too poisi poole vaatas. Robert kirjeldas lühidalt tüdrukut ning lisas ka, et ta just püüdis Kene pilgu. Seepeale läks conversationis madinaks ning see ajas Roberti naerma. "Mu sõbrad ähvardavad mind, et nad tulevad ka siia laagrisse," muigas Robbie ning tõstis pilgu arvutilt tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 2:44 am

Kene muigas kergelt kui ta pilk mehe omaga ristus ning süvenes taas vestlusesse, tõstes pilgu alles Roberti häält kuuldes. "Miks nii?" küsis Kene kulme kergitades.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 2:45 am

"Sinu pärast," sõnas noormees ausalt ning muigas seejärel.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 2:48 am

"VÄhemalt ühtivad meie vestlusteemad," lausus Kene kavala muige saatel, viies pilgu hetkeks ekraanile, kuid kinnitades silmad siis Robert'ile. "Mu sõbrannad annavad pigem mulle vabad käed, kui sind ise ahnitsema tulevad."
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 3:00 am

Robert hakkas naerma. "Peaksin ma meelitatud olema, et sa minust oma sõbrannadele räägid, või solvuma, et sa mind taga klatšid?" küsis ta muiates. "Võid sõbrantsidele öelda, et mind jätkub kõigile," pilgutas noormees Kenele silma.
Tagasi üles Go down
Kene Vernik

Kene Vernik


Postituste arv : 91
Join date : 03/05/2010
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi: Võite välja mõelda. :)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 3:01 am

"Pigem meelitatud olema," sõnas Kene kindlalt ja muigas siis kavalalt. "Ma pole kindel, kas ma olen nõus nendega jagama."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mina olen siin. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina olen siin.   Mina olen siin. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mina olen siin.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kloogaranna näitelaager :: Hooned :: Maja 1-
Hüppa: