Kloogaranna näitelaager
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eestis, Harjumaal, Kloogaranna laagrikompleksis toimuv heategevuslik näitelaager, kuhu tulevad kohale rikaste vanemate võsukesed üle maailma.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Aega veetmas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Naima Kivistik

Naima Kivistik


Postituste arv : 6
Join date : 05/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Nammy (tema vend kutsub teda nii)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Aega veetmas   Aega veetmas Icon_minitimeKolm Mai 05, 2010 9:53 pm

Naima avas puhkeruumi ukse ning astus tühja ruumi sisse. Tüdruk lükkas kapuutsi peast maha ning raputas enda märgi juukseid. Õues sadas vihma ning neidis oli otsustanud oodata sees kuni see viimaks läbi saab. Tõmmanud jaki seljast ära, kõndis ta muusikakeskuse juurde ning pani selle vaikselt mängima. Naima potsatas diivanile ning avas raamatu, mis tal ennist jube kaasas oli. Ta oli küll seda raamatut oma kakskümmend korda läbi lugenud, kuid siiski oli see tema üks lemmikuid. Tüdruku silmad liikusid mööda ridu ning peagi oli ta sellesse süvenenud.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas   Aega veetmas Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 1:18 am

Robert jooksis oma nahktagi varjus puhketuppa ning sisse jõudes puristas ta. "Mis kuradi koera ilm," pomises noormees ning pööras end siis ümber. Ta märkas toas kena noort neidu. "Hei, vabanda, et nii sisse sadasin," sõnas ta naeratusega ning potsatas diivanile. "Ma luban, et ma olen hästi vaikne," muigas noormees ning suunas pilgu aknast välja, kust oli näha vihmapiiske vastu aknaklaasi peksmas.
Tagasi üles Go down
Naima Kivistik

Naima Kivistik


Postituste arv : 6
Join date : 05/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Nammy (tema vend kutsub teda nii)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas   Aega veetmas Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 2:43 am

Naima võpatas, kui korraga keegi kõva häälega vanduma hakkas. Langetanud raamatu enda sülle, vaatas ta äsju sisenenu poole. Hetkeks tõsines tema nägu märgatavalt, kuid noormehe vabanduse peale muigas neiu lõbusalt. "Tegelikult ongi tore, et sa siia tulid. Äkki viitsid midagi teha? Näiteks piljardit mängida." suunas tüdruk peaga eemal seisva laua poole. "Vihm ei tundu vist niipea taanduvat." lisas ta püsti tõustes ja raamatu lauale asteades."Viitsid?....ma ei teagi, mis su nimi on." turtsatas Naima pöördudes noormehe poole.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas   Aega veetmas Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 3:00 am

Robert turtsatas ning noogutas. "Mina olengi PILJARD," muigas ta, mõeldes sellega, et on alati piljardis käpp. "Ja nimeks on mul Robert."
Tagasi üles Go down
Naima Kivistik

Naima Kivistik


Postituste arv : 6
Join date : 05/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Nammy (tema vend kutsub teda nii)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas   Aega veetmas Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 12:58 am

Naima turtsatas lõbusalt ning kõndis seejärel piljardi laua juurde. Kuna kuulid olid veel laua peal laiali, alustas ta nende kokku korjamist. Ise samal ajal juttu jätkates. "Sinu aktsendi järgi ütleksin ma, et oled inglane, kas mul on õigus?" neiu vaatas noormehe poole ning ümises vaikselt laulu kaasa, mis muusikakeskusest tuli.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas   Aega veetmas Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 1:08 am

Robert noogutas. "Sul on õigus," naeratas ta ning vaatas tüdrukut pealaest jalatallani. "Ja sinu välimuse järgi pakun ma, et sa oled Eestist. On mul õigus?" küsis ta muiates. Too tüdruk oli tõsiselt ilus ning kui ta midagi selle paari päeva jooksul siin laagris oli õppinud, siis see oli see, et Eesti tüdrukud on ilusad.
Tagasi üles Go down
Naima Kivistik

Naima Kivistik


Postituste arv : 6
Join date : 05/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Nammy (tema vend kutsub teda nii)
Vanus: 18
Päritolu maa: Eesti

Aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas   Aega veetmas Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 1:39 am

Naima noogutas lõbusalt, kui sai teada, et tema oletused läksid täppi. Noormehe oletuse peale hakkas tüdruk kergelt naerma. "Sul on õigus. Ma olen eestlane kuigi ega seda nüüd pelgalt välimuse pealt küll öelda ei saaks." Tüdruk haaras endale ühe kii ning ulatas teise Robertile. "Sina alustad!" Naima toetas end kätega vastu lauda ning jälgis poissi.
Tagasi üles Go down
Robert Forrest

Robert Forrest


Postituste arv : 121
Join date : 03/05/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Rob, Robbie
Vanus: 18
Päritolu maa: Suurbritannia

Aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas   Aega veetmas Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 9:19 pm

"Saab ikka küll," muigas Robert ning võttis tüdruku käest kii. Ta kummardus laua kohale ning lõi suure jõuga kuulid lahti. Ükski kuul sisse ei läinud. "Sinu kord," naeris ta. Mitte, et tüdruk seda ise teaks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas   Aega veetmas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Aega veetmas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kloogaranna näitelaager :: Hooned :: Peamaja :: Puhkeruum-
Hüppa: